Verslo valdymo sistema | Verslo procesų skaitmenizavimas | ERP Odoo

Odoo Modules and Functions

Take advantage of the Odoo flexibility and benefits in every step of your business, no matter what you do.
This technology is outstanding!

Verslo valdymo sistemos (ERP) Odoo diegimas

Verslo valdymo sistemos (ERP) Odoo programavimas pagal Jūsų individualius poreikius
 
 


Verslą sudaro įvairūs procesai. Kiekvienas iš jų, dažnai, turi atskirą programinę įrangą. Tačiau šios programos yra skirtingos ir, paprastai, tarpusavyje "nebendrauja".
Kol įmonė yra nedidelė, tai problemų gali nekelti, tačiau užaugus, ar išplėtus veiklos sritis, yra sudėtinga viską "sustyguoti". Tikimės, jog Jūsų vadovaujamoje įmonėje visi veiklos procesai sureguliuoti labai gerai ir Jūs puikiai juos kontroliuojate. Tačiau, jei jaučiate, jog vis tik dar yra erdvės tobulėjimui, mes siūlome Jums šiuolaikinę universalią verslo procesų valdymo programą Odoo, kuri gali sujungti bei automatizuoti pačias įvairiausias sritis, taip padėdama sutaupyti nemažai laiko bei resursų. 

Pardavimų valdymas

ODOO verslo valdymo sistema suteikia galingus ir lanksčius įrankius pardavimų valdymui/skaitmenizavimui - nuo pirmo kontakto su potencialiu pirkėju, iki sąskaitos išrašymo. Išbandykite ir įsitikinkite - CRM ir pardavimų moduliai Odoo sistemoje visiškai susieti, bei realizuoti itin paprastai ir logiškai, o svarbiausia - bet kuriame etape pardavimą patogiai gali perimti kitas įmonės darbuotojas, turintis galimybę matyti visą pardavimo eigą.

Skaityti daugiau

Sandėlių valdymas

Sandėlių (inventoriaus) valdymas | Skaitmenizavimas
Kiekvienam prekybininkui akivaizdu, kad efektyvus sandėlio valdymas labai įtakoja verslą. Odoo sandėlių valdymo sistema (modulis) padės skaitmenizuoti sandėlio valdymą – nuo prekių priėmimo į sandėlį momento iki klientų užsakymų pristatymo. Sistema leidžia sekti ne tik esamus, bet ir suplanuotų, atvykstančių prekių ar žaliavų likučius.

Skaityti daugiau

Projektų valdymas

Jei jūsų įmonė jau pasiekė tą etapą, kai veikloje atsirado tiek reikalų, kad tiesiog nebesigauna efektyviai dirbti vien susirašinėjimais el. paštu, telefoniniais skambučiais ir Excelinėmis lentelėmis – Jums reikalinga šiuolaikiška verslo valdymo sistema (VVS). Odoo VVS leis efektyviai valdyti neribotą skaičių projektų, kontroliuoti visais jų įgyvendinimo etapais, sekti, sisteminti bei saugoti visą susijusią informaciją. 

Skaityti daugiau

Gamybos procesų valdymas

Gamybos procesų valdymas | Skaitmenizavimas | Odoo
Jei esate gamybinė įmonė, Jūsų veikloje itin aktualus žaliavų ir žmogiškųjų resursų, darbo laiko planavimas. Šiuolaikiška, itin lanksti verslo valdymo sistema (ERP) Odoo leis skaitmenizuoti ir todėl efektyviai valdyti gamybos užsakymus, atlikti gamybos sąmatų skaičiavimus, automatizuotai sekti žaliavų likučius, vykdyti darbo laiko apskaitą, prognozuoti gamybos pajėgumus.

Skaityti daugiau

Apskaita | Integruota lietuviška apskaita

Programa apskaitai ir buhalterijai Odoo | Apskaitos procesų automatizavimas/skaitmenizavimas
Daug įvairiausio profilio įmonių naudojasi keliomis programomis. Dažniausiai Excel ir vieną iš populiarių apskaitos programų. Labiau pažengę turi CRM ir apskaitą. Dažnai sutinkame naudojančius 3 ar net daugiau tarpusavyje nesusijusias programas. Jei Jūs mus radote ir skaitote šį straipsnį, reiškia žinote apie ką čia kalbame ir neverta plėstis apie patiriamus nesklandumus ar net nuostolius. Siūlome šios problemos sprendimą, - valdykite/skaitmenizuokite visą savo veiklą, tame tarpe ir finansinę, vienoje vietoje 

Skaityti daugiau

Darbo užmokesčio modulis (LT lokalizacija)

Odoo verslo valdymo sistema Jums padės patogiai paskaičiuoti darbo užmokestį. Daugelį rutininių veiksmų sistema atliks automatizuotai, arba vos kelių mytukų paspaudimu. (SVARBU: šis modulis gali funkcionuoti tik jei naudojamą mūsų integruota apskaitos ir finansų valdymo sistema)

Skaityti daugiau

Pirkimų valdymas, biudžeto planavimas

Odoo verslo valdymo sistema (VVS) padės šiuolaikiškai valdyti ne tik pardavimų, bet ir pirkimų procesus - nuo kainos užklausos išsiuntimo, iki prekių atvykimo į sandėlį, tiekėjų sąskaitų pajamavimo.

Skaityti daugiau

Rinkodaros kampanijų automatizavimas

ODOO verslo valdymo sistema suteikia itin dideles galimybes valdyti ir automatizuoti el. paštu gaunamas klientų užklausas, įmonės el. pašto srautus, bei kurti ir vykdyti profesionalias marketingo kampanijas.
"Social marketing" modulis leis greitai ir patogiai administruoti keletą Facebook, Twitter, YouTube, Instagram ar LinkedIn paskyrų vienu metu, skelbti akcijas, nuolaidas...

Skaityti daugiau

Turto valdymas

Verslo valdymo sistema Odoo suteikia galimybę optimaliai valdyti visą įmonės turtą.

Skaityti daugiau

Personalas, žmogiškųjų resursų (HR) valdymas

Šiuolaikiška, itin lanksti verslo procesų valdymo sistema Odoo suteikia itin plačias galimybes personalo (HR) valdymui tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms.

Skaityti daugiau

Garažo (nuosavo transporto) valdymas

Jei įmonės veikloje naudojate daug transporto priemonių, žinote, kaip aktualu žinoti jų kuro sąnaudas, sekti draudimo, techninių apžiūrų laikotarpius, kontroliuoti panaudą, nuomą, remontą... Odoo verslo valdymo sistema (VVS) padės šiuolaikiškai valdyti visą informaciją, susijusią su Jūsų autoparku.

Skaityti daugiau

Kompiuterizuotas kasos aparatas | POS sistema restoranams ir parduotuvėms

Valdykite parduotuvės pardavimus ar restorano užsakymus su itin šiuolaikiška ir lanksčia POS sistema (Point Of Sale) - tai prekybos vietai (parduotuvei, kioskui, barui, restoranui, kavinei, valgyklai) skirtas kompiuterizuotas kasos aparatas/sistema su specializuota programine įranga, kuri integruota į Odoo.

Skaityti daugiau

Svetainės / El. Parduotuvės Kūrimas

Odoo svetainės kūrimo modulis leidžia lengvai sukurti modernų tinklalapį ar elektroninę parduotuvę, atitinkančią visus reikalavimus bei pilnai susietą su kitais verslo procesais (sandėliu, apskaita, marketingu ir t.t.). Rinkitės iš galybės redaguojamų svetainės blokų, temų ir animacijų bei gaukite prieigą prie nemokamos vaizdų bibliotekos neribotam naudojimui.

Skaityti daugiau

Sistema/programa transporto logistikos ir ekspedijavimo valdymui

Specializuota sistema (programa) transporto logistikos ir ekspedijavimo įmonių skaitmenizavimui.
Siūlome unikalų transporto logistikos ir krovinių ekspedijavimo procesų valdymo modulį paremtą Odoo sistemos principais. Modulis skirtas administruoti ir apskaityti procesus įmonei, kuri verčiasi logistikos ar krovinių ekspedijavimo veikla.

Rekonstruojama. Planuojame atnaujinti iki 2026 metų

Tobulas įrankis darbui nuotoliniu būdu

Vis labiau populiarėja nuotolinio darbo koncepcija. Yra įvairių studijų ir vertinimų apie tokio veiklos modelio efektyvumą. Tačiau ne visada tai tik darbuotojo įgeidis ir mados reikalas. Situacijų, kai nuotolinis įmonės duomenų pasiekiamumas ir galimybė dirbti nuotoliniu būdu yra gyvybiškai svarbi, būna įvairiausių.

Skaityti daugiau